KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Rödkrita 15507136

nr 1550 7136

Rödkrita

Oidentifierad konstnär. Signerad, flicka. Bildmått: 20x9, yttermått inklusive ram: 34x26 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 juli 2023
kl 19:05:52

3/7 19:00:52 1      Vinnande bud